Hotline
+905496100216

Hakkımızda

Güvennet Akademi ile Online Eğitim ve Uluslararası ICCW Sertifika

Generic placeholder imageUlusal çapta online eğitimleriyle dikkat çeken Güvennet Akademi birçok alanda düzenlediği uzaktan eğitimlerle bireyin gelişimine önem verir, destek olur.


Güvennet Akademi, öğrenmenin ömür boyu süren bir süreç olduğunu bilen, farkındalıkları yüksek bireylere verdiği içeriği zengin, gelişmeyi destekleyen eğitimlerle her sektöre çağın getirdiği yeniliklerden haberdar, işini zevkle ve motivasyonla yapan bireyler kazandırmayı amaçlar.

 

E-Güvennet Akademiden almış olduğunuz eğitimlerin sertifikası, Türkiye'de eğitim alanında ilk Uluslararası Akreditasyona sahip ICCW onayı ile verilecektir.

Türkiye’de eğitim alanında bir ilk olan uluslararası akreditasyona sahip ICCW sertifasını veren tek kurum olan Güvennet Akademi, uzaktan eğitim alan her bireyle birebir temas halinde olarak mesafeleri kısaltır.

Bilim, sanat, teknoloji, spor, hobi gibi hayatın her alanında, kariyer adımlarını çıkarken ya da kişisel gelişim için atılan her adımda Güvennet Akademi online eğitim sektörünün lider pozisyonunda bir kurum olarak bireylerin yanındadır.

Online Eğitim İçeriklerini Alanında Uzman Profesyoneller Hazırlar
Eğitim içeriklerinin tümünün kendi alanının profesyonelleri tarafından oluşturulduğu uzaktan eğitim sistemine kayıt olarak uzaktan eğitim alan her birey, kurs bitiminde konusu ne olursa olsun, kendini geliştirmiş, dünyaya yeni bir pencereden bakıyor olacaktır.

E-Güvennet Akademi’de Tüm Eğitimler Uluslararası Düzeydedir
Eğitimlerini uluslararası düzeyde uygulanabilir, çağın gereklerine uygun ve yenilikçi metotlarla hazırlayan Güvennet Akademi etik değerlere önem verir, nesnelliği ön planda tutar.

Uzaktan Eğitimle Uluslararası Akredite: ICCW
Ülkemizin ihtiyacı olan aydınlık, gelişmiş, eğitimi sadece okulla sınırlandırmayan bireylere ulaşan, her bir kursiyerin eğitim hedeflerine odaklanan, sıcak teması sürdüren Güvennet Akademi, uluslarası akreditesi olan ICCW sertifikasıyla da diğer online eğitim veren kurumlardan ayrılır.

E-Güvennet Akademi ISO 10002 belgesine sahip, müşteri memnuniyeti tescillenmiş bir kurumdur. Müşteri bilgilerinin gizliliği ve güvenliği ise ISO 27001 belgesi ile onaylanmıştır.

E-Güvennet Akademi Lisanslı Bir Eğitim Kurumudur
E-Güvennet Akademi; Uluslararası Akreditasyon Kurumları olan IAF, IAS, IQR, ICCW, ISO tarafından eğitim kalitesini ISO 9001 belgesi ile tescillemiştir. Bu tescil ise Türkiye Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından onay almıştır. Bu noktada Güvennet Akademi lisanslı bir eğitim kurumudur.

 

SİZİ ARAYALIM

Başvuru formunu doldurun eğitimler ile ilgili bilgi vermek için kısa sürede size ulaşalım.